Večer matematike

Autor: Administrator , 13. 12. 2021.

U razdoblju od 29.11.2021. do 10.12.2021. u OŠ Turanj  te područnim školama provodile su se aktivnosti Večeri matematike. Projekt Večer matematike održava se već godinama u OŠ Turanj u suradnji s Hrvatskim matematičkim društvom, uvijek uz veliki odaziv učenika. I ove školske godine u vrijeme pandemije proveli smo Večer matematike. Sudjelovalo je čak 227 učenika i 15 učiteljica i učitelja. Aktivnosti  su provedene za vrijeme nastave matematike ili dodatne matematike. Uz osmijeh na licima učenici su rješavali matematičke zadatke kroz razne igre. Matematika može biti itekako zanimljiva i zabavna.

Vlatka Fink Radaković, uč. matematike