Rezultati natječaja Moja prva knjiga

Autor: Davorka Čačković, 22. 5. 2014.

Učenica naše škole  Josipa Grginčić, 7.b postigla je odličan rezultat  na 10. natječaju „Moja prva knjiga“.

Josipa je  osvojila 1. nagradu, tiskanje slikovnice. Na natječaj je pristiglo 876 radova iz cijele Hrvatske što je do sada najviše pristiglih radova. Uz članove žirija, a to su ove godine bile književnice Sanja Pilić i Silvija Šesto te suradnice Udruge KAlibra Maja Kurs, Iva Bartolčić, Nevena Zuber, Romana Leko, Matea Šabić Sabljić, Antonia Begušić, Mihaela Prišlić i Vanja Kiseljak, slikovnice su također pregledale i preporučile knjižničarke Gradske knjižnice Ivan Goran Kovačić iz Karlovca. Čestitamo Josipi i njenoj mentorici,učiteljici Dubraki Kralj na osvojenoj nagradi. Zavšna svečanost natječaja „Moja prva knjiga“ održat će se u četvrtak 25. rujna 2014. godine u Domu hrvatske vojske Zrinski u Karlovcu.

REZULTATI  NATJEČAJA: