Mjesec hrvatske knjige u školskoj knjižnici

Autor: Davorka Čačković, 5. 11. 2013.

Tijekom    Mjeseca    hrvatske  knjige    od  15 .10.  -  15.  11.   u  našoj   školskoj  knjižnici    bilo  je  više  događanja :

Učenici  1. a  i  1 . b   službeno  su  postali  članovi  školske  knjižnice .  Upoznali  su  se  s  njenom  lokacijom ,  knjižnim  fondom  i  uslugama  koje  knjižnica  nudi , te  nakon   malog   čašćenja  radosno otišli  kući  sa  svojim  prvim  posuđenim  slikovnicama .

Tematski  pano   HRVATSKA  DJEČJA  POEZIJA   postavljen  je  u  holu  škole  za  sve  naše    učenike  od  5. -  8 .  razreda.

05.  11. ugostili  smo  hrvatsku  spisateljicu   Sonju  Zubović   koja  nam  je  predstavila  svoju  knjigu    „Kako  se  gleda  abeceda „  i učenicima  1. ab  i  2. ab    zaželjela  puno  radosti  u  čitanju  i   sreće  sa  slovima . Susret  je  bio  veseo  ,  spontan  i  lijep .