Učenici četvrtih razreda posjetili Zagreb

Autor: Diana Selman, 15. 10. 2011.

Učenici 4.a i 4.b  razreda te četvrti razredi naših područnih škola posjetili su Zagreb...

29. rujna 2011. učenici četvrtih razreda naše škole sa svojim su učiteljicama posjetili Zagreb, glavni grad Republike Hrvatske.

Učenici su kroz terensku nastavu upoznali kulturno povijesne znamenitosti Zagreba: Zagrebačku katedralu, Gornji grad, Kamenita vrata, Muzej grada Zagreba, Hrvatsko narodno kazalište. Iskušali su i vožnju uspinjačom.

Iako umorni od hodanja kroz zagrebačku gradsku vrevu, u Karlovac su se vratili puni dojmova i novih znanja.

Diana Selman, učiteljica 4.a razreda