'Daroviti' anđeli za 'Jak kao Jakov'

Autor: Valentina Turkalj, 20. 12. 2023.

Adventsko vrijeme poziva nas da se i više nego inače posvetimo onima kojima je pomoć najpotrebnija. Daroviti učenici 4.a i 4.b  razreda  uz pomoć učiteljice odlučili su se stoga uključiti u humanitarnu akciju Udruge ' Jak kao Jakov' koja prikuplja sredstva za pomoć djeci oboljeloj od najtežih bolesti. U duhu Božića odlučili smo izraditi anđele, nezaobilazne simbole ovog blagdana, nositelje nade i utjehe potrebitima - što je upravo i cilj ove akcije.Naše anđele izradili smo od kaširanog papira i stiropora, a kako bi dobili malo 'blagdanskog' sjaja -učenici su ih dodatno ukrasili priručnim materijalima po vlastitom izboru, pa je svaki anđeo unikatan.  Naše 'darovite anđele' Udruga će prodavati na božićnoj humanitarnoj prodajnoj izložbi u sklopu adventskog gospodarskog sajma u Karlovcu.

Učiteljica: Ljiljana Mikšić