„Za novac marim, troškove pratim“

Autor: Nives Car, 20. 6. 2023.

Učenici 8.r naše škole Lorena Latas, Iris Tarbuk, Ella Pavlović, Emma Pavlović, Stella Bošnjak, Lorena Matošević, Lorena Marić, Viktoria Kesić, Mihael Plavetić, Ana Čop, Sara Dujić osvojili su 1. mjesto na natječaju HANF-e „Za novac marim, troškove pratim“.
Učenici su uz mentorstvo učiteljice matematike V.F. Radaković napravili strip „Zipi i osobni budžet“. Strip je odabran kao najbolji od svih prijavljenih stripova.

15. 6. 2023. prisustvovali su svečanoj dodjeli nagrade. Na prijemu su se upoznali s djelatnostima HANF-e i detaljima natječaja „Za novac marim, troškove pratim“. Osvojili su interaktivnu ploču koju će koristiti učenici OŠ Turanj u nastavi sljedeće školske godine.

Vlatka Fink Radaković

Priloženi dokumenti: