4.b OŠ Turanj za bolesne mališane

Autor: Nives Car, 5. 4. 2023.

U duhu nadolazećeg Uskrsa, blagdana radosti i mira, učenici 4. b razreda OŠ Turanj organizirali su prikupljanje plišanaca za djecu koja se nalaze na liječenju u Općoj bolnici Karlovac. Prikupljene plišance su učenici brižno uredili i zapakirali da bi razveselili što više malih pacijenata i uljepšali im vrijeme koje trebaju provesti u bolnici. Vreće pune plišanih igračaka danas su sa svojom učiteljicom Dubravkom Kralj predali na Odjel za pedijatriju uz pomoć mame Nevenke Makarun. Zadovoljni su se vratili u školu jer su ispunili svoj cilj, a obradovati što više dječice koja nažalost Uskrs provode u bolnici, a ne sa svojom obitelji. Zato je važna poruka malih Turanjaca svima da u ovo preduskrsno vrijeme obogate svoje živote zajedništvom i dobrim djelima.

učiteljica Dubravka Kralj