Uspjeh naših učenika na natjecanjima

Autor: Davorka Čačković, 31. 3. 2023.

U četvrtak, 16. ožujka 2023. održano je 65. natjecanje Mladih tehničara u OŠ Švarča. Našu školu predstavljali su Karlo i Klara Bošnjak, učenici 6.b razreda. Natjecali su se u kategoriji RADIOKOMUNIKACIJE. Pokazali su zavidno znanje i natjecanje završili s odličnim rezultatom. Karlo je osvojio 1. mjesto i izborio odlazak na Državno natjecanje koje će se održati od 2. do 5. svibnja 2023. godine, dok je Klara osvojila 4. mjesto.

Čestitamo učenicima i učitelju Erihu Neuholdu na  izvrsnim rezultatima i postignutom uspjehu!

Na županijskom natjecanju iz fizike našu školu predstvljala je Stella Bošnjak, učenica 8.b razreda. Pokazala je zavidno znanje i osvojila 2. mjesto. Čestitamo Stelli i njenoj mentorici, učiteljici Marici Car Mihalić.

Zapažen uspjeh postigli smo i na županijskom natjecanju iz engleskog jezika. Čestitamo Jakovu Medvedu, učeniku 8.a razreda na osvojenom 3. mjestu. Čestitke i njegovoj mentorici, učiteljici Helgi Bosiljevac Kekić.