Radovi u gradu

Autor: Nives Car, 16. 2. 2023.

Poštovani,

Kako se na užem području Gradske četvrti Zvijezda odvijaju radovi na obnovi komunalne infrastrukture, molimo Vas da svim učenicima i zaposlenicima Vaših škola prenesete vrlo važnu obavijest Vodovoda i kanalizacije.

Na užem području Zvijezde, naročito Banjavčićevoj, Radićevoj, Haulikovoj, Samostanskoj, Šenoinoj ulici odvijaju se radovi na obnovi komunalne infrastrukture te obnovi javnih objekata. Isti će se sve više intenzivirati.

Apeliramo da se zbog sigurnosti djece upoznaju svi razredni odjeli s navedenom tematikom te da se djecu usmjeri na kretanje izvan tog obuhvata, prvenstveno kroz Promenadu kao najsigurniju opciju.“

Hvala

Srdačan pozdrav,