BOŽIĆNA PRIREDBA – PŠ CEROVAC VUKMANIĆKI

Autor: Nives Car, 9. 1. 2023.

Nakon razdoblja pandemije i neodržavanja većih okupljanja, ove je godine ponovno organizirana božićna priredba naše škole, na radost djece, njihovih obitelji i mještana. Priredba se pripremala pomno i detaljno, a uzbuđenje je bilo veliko jer je za mnogu djecu ovo bila prva takva priredba i samostalni nastup. Pripremalo se zborno pjevanje, recitacije, plesovi te igrokazi. Sama se priredba održala u prostoru vatrogasnog doma DVD-a Cerovac Vukmanićki, a u sklopu božićne večeri su djeca dobila i poklone u organizaciji MO Cerovac Vukmanićki. Veselo se druženje nastavilo u školi uz slatke zalogaje koje su pripremili roditelji. Učenici su odraslima ponudili i proizvode naše UZ Štokrlice te svoje blagdanske rukotvorine, a mogli su razgledati i ukrase na jelki te pisma, recepte i čestitke iz različitih europskih zemalja koje smo zaprimili kroz projekt The European Christmas Tree Decoration Exchange. Vjerujemo da su i djeca i roditelji bili zadovoljni programom i druženjem. Mi učiteljice jesmo! Posebne pohvale upućujemo našim učenicima koji su se zaista potrudili naučiti svoje tekstove i koreografije kojih nije bilo malo, pa mogu biti ponosni na svoj uspjeh! Mještanima pak zahvaljujemo na svim oblicima suradnje i vjerujemo da ćemo se ovako proveseliti i iduće godine!

Učiteljica: Ana Prepolec Padedežanin