4 ŽUPANIJSKE NAGRADE DUZS-A

Autor: Valentina Turkalj, 23. 5. 2018.

Na županijskoj razini natjecanja za likovne i literarne radove Državnog zavoda za zaštitu i spašavanje, između 180 radova, OŠ Turanj i PŠ Cerovac Vukmanićki imali su 4 nagrađena učenika.

U kategoriji likovnih radova I.-IV. razreda:

2.mjesto osvojila je Lorena Matošević (3.r.) s PŠ Cerovac Vukmanićki (mentor: Ana Prepolec Padežanin)

3.mjesto osvojila je Zara Družak (2.r.) s OŠ Turanj (mentor: Diana Selman)

U kategoriji literarnih radova I.-IV.razreda:

2.mjesto osvojio je Ilija Bosnić (3.r.) s PŠ Cerovac Vukmanićki (mentor: Ana Prepolec Padežanin)

Učenici su nazočili svečanoj dodjeli priznanja u prostorijama Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Karlovac. Uz zakusku i gledanje promotivnog filma o nastanku, provedbi i rezultatima natječaja djeca su se družila i zabavila. Upoznali su se i s radom Županijskog centra 112, razgledali centar i postavljali pitanja operateru. Uz priznanja nagrađeni su dobili i simbolične nagrade.

Ana Prepolec Padežanin