KAmatKa

Autor: Valentina Turkalj, 21. 5. 2018.

Ove subote 19.5.2018. u OŠ Grabrik održano je ekipno natjecanje iz matematike KAmatKA. OŠ Turanj sudjelovala je sa čak šest ekipa. Ekipe su se natjecale u tri kategorije: Malci (4.r), Matkači (5. i 6.r) i Genijalci (7. i 8.r). U kategoriji Malci naši učenici 4.a razreda osvojili su 1.mjesto. Bravo za Lavađerose! Bravo za Lanu Bežan, Ivana Topića, Luku Gojaka i Antu Lukačića. Čestitke mentorici, učiteljici Vesni Latković! Učenici viših razreda pod mentorstvom učiteljica matematike Vlatke Fink Radaković i Antonie Špoljarić ostvarili su jako dobre rezultate. Turbo tim je bio 15., Matematička ekipa 22. i Power girls 26. u kategoriji Matkači. U kategoriji Genijalci ekipa Turanj squad zauzela je 10.mjesto, a Cure za 5   14.mjesto. Bravo za sve naše učenike koji su sudjelovali!