TERENSKA NASTAVA UČENIKA DRUGOG RAZREDA

Autor: Diana Selman, 27. 4. 2018.

Učenici 2.razreda matične škole i PŠ Cerovac Vukmanićki, u pratnji svojih učiteljica Diane Selman i Kristine Boljkovac, bili su 26.4.2018. na terenskoj nastavi.

Posjetili su Knjiguljicu, specijaliziranu knjižaru za djecu, gdje su kroz zanimljiv kviz i edukativne igre obnovili i proširili svoje znanje o prometu.  Nakon Knjiguljice, šetnjom kroz grad, učenici su stigli u Policijsku postaju Karlovac. Tamo ih je ugostio gospodin Dražen Rakuša, djelatnik PP, koji ih je proveo kroz prostorije postaje i upoznao ih sa poslovima policajca . Pokazao im je policijski vozni park te kroz djeci bliske primjere uputio  kako se ponašati u prometu i paziti na vlastitu sigurnost. Na kraju zanimljivog dana, u kojem su naučili puno novoga,učenici su se počastili sladoledom.

Učiteljica Diana Selman