Karlovački vrtuljak u OŠ Turanj

Autor: Diana Selman, 24. 5. 2017.

Od 14. do 21. svibnja u našem gradu održan je Karlovački vrtuljak ( niz radionica za djecu) pod motom „Živimo zajedno, ali s razlikama“.

I naša se škola uključila sa tri radionice.

U četvrtak, 18.5. učiteljice Diana Selman i Arijana Mikšić održale su radionicu „Upoznajmo naš grad“ za učenike prvog i četvrtog razreda naše škole. Isti dan je održana i radionica „Upoznajmo narodnu nošnju svog zavičaja“ koju je vodila učiteljica Dubravka Kralj i članica KUD-a Turanj Janica Makarun.

U petak, 19.5. su učiteljice Tatjana Kovačević,Vesna Latković i Ines Streljak  održale radionicu „Igrajmo se“.

Tijekom Karlovačkog vrtuljka organizirana je i akcija „Proljetno čišćenje“ kojom su prikupljane plastične boce i čepovi te su se učenici priključili i toj akciji.

Učenici su sa oduševljenjem sudjelovali u radionicama i vesele se idućoj godini i novom Karlovačkom vrtuljku.