USPJEH ADRIANA RIBIĆA NA DRŽAVNOM NATJECANJU LIK2017

Autor: Davorka Čačković, 3. 5. 2017.

Učenik  5.b razreda naše škole, Adrian Ribić, pozvan je, kao predstavnik  Karlovačke županije, na državno natjecanje iz Vizualnih umjetnosti i dizajna LIK2017 koje se održavalo 27. i 28. travnja u Rijeci. Zadatak LIK-a ove godine bila je fotografija, a motiv/poticaj je Zvučna slika. Učenici su morali zadovoljiti određene likovne prebleme kao što su ritam, boja, svjetlo, kadriranje i kontrast.

Na državnom natjecanju Adrian je uspješno obavio postavljeni zadatak i osvojio odlično treće mjesto u 1B kategoriji učenika OŠ pozvanih na državnu razinu. Čestitamo!

Učiteljica  Marija Škrtić