TRADICIONALNI SUSRET DJELATNIKA KARLOVAČKE BANKE I UČENIKA PŠ LADVENJAK

Autor: Davorka Čačković, 31. 10. 2016.

U petak, 28.10.2016. povodom Svjetskog dana štednje u Područnoj školi Ladvenjak  održan je  tradicionalni donatorski susret predstavnika Karlovačke banke s učenicima i roditeljima te područne škole.

Karlovačka banka već 47 godina vodi skrbničku brigu o ovoj školi. Ove  godine učiteljice su se odlučile za nabavu didaktičkog materijala. Izabrale su ga uz pomoć stručnih suradnika specijalizirane knjižare “Knjiguljica”. Da bi materijal što ugodnije koristili, izabrali su i tepihe, pa će  sjediti u intimnoj atmosferi i raditi s  djecom. Učenici su se gostima zahvalili  prekrasnom priredbom u znaku jeseni i štednje koju su pripremili sa svojim učiteljicama. Predstavnicama Karlovačke banke na donaciji je zahvalio ravnatelj Osnovne škole Turanj Milivoj Smoljak.