Naši učenici na županijskim natjecanjima

Autor: Davorka Čačković, 12. 5. 2016.

U utorak, 10.svibnja 2016. godine, ravnatelj škole gospodin Milivoj Smoljak okupio je učenike koji  su sudjelovali na županijskim natjecanjima i njihove mentore i čestitao im na postignutim rezultatima.  Istaknuo je učenike i mentore koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskim natjecanjima, a posebno je pohvalio one koji su sudjelovali na državnima natjecanjima.

Stručno povjerenstvo državne smotre LiDraNo 2016. odabralo je radove koji su bili predstavljeni na državnoj završnici koja se ove godine održavala u Šibeniku od 4. do 8. travnja.Učenice sedmog a razreda naše škole Nina Gaćeša, Petra Halar, Sara Paladin te  Eva i Kruna Stipić predstavljale su Karlovačku županiju s lutkarskom predstavom “Regoč” . Učenice je pripremala mentorica Željka Petković, učiteljica hrvatskog jezika.

Učenica 5. a razreda Korina Rajčević osvojila je 2. mjesto na Županijskoj smotri "Što znam i kako se ponašam u prometu" koja je održana u Dugoj Resi. Kao član ekipe Karlovačke županije sudjelovat će na 24. državnom natjecanju "Sigurno u prometu" koje se od 17. do 20. svibnja održava u Puli. Mentor učenice je Erih Neuhold, učitelj tehničke kulture.

Oliver Živčić, učenik 6. a razreda osvojio je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike. Učenika je pripremala mentorica Nataša Petković, učiteljica informatike.

Učenik 8. a razreda Luka Ličina osvojio je 2. mjesto na županijskom natjecanju  iz povijesti. Učenika je pripremao mentor Ilija Perković, učitelj povijesti.

Učenice Antonija Arabadžić (6. b) , Tena Dubić (6. a), Lora Protulipac (7. b) i Mihaela Dubić (8. a) osvojile su 1. mjesto na županijskom natjecanju u badmintonu i predstavljale Županiju na regionalnom natjecanju koje je održano u Rijeci. Učenice je pripremao mentor Saša Zlatić, učitelj TZK.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima

Priloženi dokumenti:
ucenici_pozvani_na_zupanijska_natjecanja-2016_2..doc (67.50 KB)