PRIČA O MIŠICI MILICI ZA UČENIKE 2. i 3. RAZREDA

Autor: Davorka Čačković, 8. 12. 2014.

PRIČA O MIŠICI MILICI ZA UČENIKE  2. I 3. RAZREDA

U srijedu, 3.12. školu Turanj posjetile su volonterke Crvenog križa, te su učenicima drugih i trećih razreda održale zanimljivu radionicu o trgovanju ljudima.

Volonterke Gradskog društva Crvenog križa Karlovac održale su predavanje na temu: Mišje (ne)zgode u parku s važnim porukama i pravilima kojih se moraju pridržavati učenici kako ne bi upali u nevolje.

Mudra mišica je kroz radionicu učenicima  objasnila koja su mjesta sigurna,upozorila ih na moguće opasnosti te poučila sigurnom načinu ponašanja u kontaktima s nepoznatim osobama. Uz razgovor, djeca su saznala i zašto je važno znati svoje puno ime i prezime, imena svojih roditelja te broj telefona na koji se uvijek netko može javiti.

Ovom prigodom zahvaljujemo se volonterkama I nadamo se ponovnoj suradnji.