Dječji tjedan u našoj školi

Autor: Davorka Čačković, 13. 10. 2014.

Dječji tjedan - je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci. Ove godine odvija se pod sloganom - Ljubav djeci prije svega.

Tijekom  tjedna od 06. – 12.10.  organizirali smo niz radionica za naše učenike.

U utorak,7.10.2014. u goste prvašima došli su predškolci Dječjeg vrtića  Četiri rijeke.

Hrabro su sjeli u školske klupe i zajedno sa svojim starijim prijateljima prvašima sudjelovali u planiranim aktivnostima. Slušali su priču, pjevali i slikali. Na kraju su odmjerili snage u igrama spretnosti u školskoj dvorani. U ugodnom druženju vrijeme je brzo proletjelo.

Učenici 2.a razreda sudjelovali su u radionici „DAJ 10 ZA DJEČJA PRAVA U SVIJETU".

Učenici trećih razreda pisali su  Poruke djece odraslima .

Grupa učenica četvrtih razreda, polaznica likovne grupe sudjelovala je u radionici "Crtajmo s ljubavlju" koja je održana u petak  u prostoru Galerije " Vjekoslav Karas". Likovni radovi nastali na radionici izloženi su u Galeriji.