Moja prva knjiga

Autor: Davorka Čačković, 12. 10. 2014.

Učenica 8.b razreda naše škole, Josipa Grginčić postigla je odličan rezultat,   jedna je od pobjednica i dobitnica 1.nagrade na državnom natječaju Moja prva knjiga sa slikovnicom KAKO JE NASTAO MOJ KARLOVAC. Na natječaj je pristiglo preko 800 radova iz cijele Hrvatske. Josipina slikovnica je tiskana u 300 primjeraka uz pomoć grada Karlovca. Od srca hvala!

Dana 25. 9. 2014. godine u Domu HV održana je završna priredba Natječaja Moja prva knjiga 2014. Ove godine projekt Moja prva knjiga slavi 10 godina pa je u Gradskoj knjižnici Ivan Goran Kovačić postavljena izložba nagrađenih radova u proteklih 10 godina.