Dani medijske pismenosti u 4. a razredu

Autor: Valentina Turkalj, 3. 5. 2024.

Dani medijske pismenosti projekt su Agencije za elektroničke medije i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku, a pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Ovogodišnji 7. Dani medijske pismenosti  održani su od 22. do 28. travnja.

Naša škola uključila se 23. travnja 2024. radionicom u 4. a razredu. Tema radionice bila je Online i offline prijateljstva , a radionicu je provela učiteljica Diana Selman. Tijekom radionice učenici 4. razreda kroz razne aktivnosti definirali su ulogu prijateljstva, usporedili su kvalitetu odnosa s prijateljima uživo i u virtualnom okruženju te su prepoznali  i imenovali rizike i opasnosti koje nose virtualni odnosi.

učiteljica Diana Selman