Likovni natječaj „Pokaži mi svoj let“

Autor: Valentina Turkalj, 2. 5. 2024.

Osnovna škola Augusta Šenoe organizirala je likovni natječaj „Pokaži mi svoj let“ za učenike nižih razreda osnovnih škola. Likovni natječaj jedan je u nizu aktivnosti kojim Osnovna škola Augusta Šenoe obilježava prvi probni let prvog hrvatskog zrakoplova Slavoljuba Penkale kojim je upravljao Dragutin Karlo Novak. Prekrasne likovne radove poslalo je dvjestotinjak učenika iz 44 osnovne škole diljem Hrvatske te iz Hrvatske nastave u inozemstvu. S ponosom ističem da je u kategoriji trećih razreda naša učenica Mia Polović , učenica 3.b razreda osvojila 1. mjesto. U kategoriji četvrtih razreda, učenik 4. b, Luka Pavletić također je osvojio 1. mjesto. Bravo za naše Turanjce!

Učiteljica: Arijana Mikšić