EKIPNO NATJECANJE nauMATiKA

Autor: Valentina Turkalj, 30. 4. 2024.

Prošle subote 27.4. 2024. u Osnovnoj školi Grabrik održano je ekipno natjecanje iz matematike nauMATiKA.

Sudjelovalo je pet ekipa Osnovne škole Turanj u kategorijama Rimčeve jurilice (5. i 6. razred) i Penkalina piskarala (7. i 8. razred).

U kategoriji Rimčeve jurilice najuspješnija je bila ekipa u sastavu Lana Pavletić, Matej Sabljarić i Filip Vrbanić, osvojili su 2.mjesto. Sljedeća najbolja ekipa OŠ Turanj u sastavu Adriana Pemper, Nika Tuškan i Luka Marić osvojila je 6.mjesto. 8.mjesto su osvojili Lucija Jurković, Sara Muić i David Majdančić, a 11. mjesto osvojili su Patrik Agatić, Ivano Latas i Filip Maraković.

U kategoriji Penkalina piskarala ekipa u sastavu Klara Bošnjak, Karlo Bošnjak, Katja Kosturić i Ela Grgić osvojila je 6. mjesto.

Čestitamo svima na odličnim rezultatima, a posebno našoj najboljoj ekipi na osvojenom 2. mjestu.

Vlatka Fink Radaković, učiteljica matematike