2. MJESTO NA SLAVINIM MLADIM AKVARELISTIMA 2024

Autor: Valentina Turkalj, 25. 4. 2024.

Učenik 2.r. PŠ Cerovac Vukmanićki, Damian Tukarić, osvojio je 2.mjesto u kategoriji razredne nastave na likovnom natječaju Slavini mladi akvarelisti 2024. Likovni natječaj raspisuje OŠ Slava Raškaj iz Ozlja, a ovogodišnja tema bila je sport. Sudjelovalo je 17 osnovnih i 2 srednje škole iz Hrvatske i inozemstva, a pristiglo je ukupno 119 radova. Damian je u zadanoj tehnici akvarela prikazao jahanje. Učenik i mentorica, Ana Prepolec Padežanin, nazočili su svečanoj dodjeli nagrada i prigodnoj priredbi domaćina te razgledali postavljenu izložbu učeničkih radova i kratko obišli poučnu šumsku stazu prema Starom gradu Ozlju.

Više o događaju možete pročitati na poveznici: http://os-slava-raskaj-ozalj.skole.hr/?news_hk=1&news_id=3393&mshow=290#mod_news

Učiteljica: Ana Prepolec Padežanin